• https://www.facebook.com/barselonaturu?fref=ts


Barselona Şehir Turu

Barselona'da yapılacak şehir turumuzda Endülüs Arenası, Montjuic, Barcelona Limanı, Kristof Kolomb Heykeli , La Sagrada Familia Bazilikası, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), La Rambla, Port Olimpic, Park Güell, Poble Espanyol, görülecek yerler arasındadır. 

Sitges Turu 
Barselona’ya 35km mesafedeki tatil kasabası Sitges, tipik bir tatil beldesi olmasının yanında kasabanın eski yapıları da tarihi izler taşıyor. Sahil boyunca uzanan dokuz plaj, bunlara paralel sahil yolu, rengarenk butikleri  ve sonundaki kilise güzel bir görüntü oluşturuyor.Gay' ler arasında da oldukça popüler bu kıyı kasabasında yaz aylarında karnavallar duzenleniyor.


sitges 

Montserrat Turu
Barselona'yı ve Akdeniz’i tepeden gören,eskiden sadece keşişlerin tırmanıp münzevi bir hayat yaşadıkları bu zirve şimdilerde bir hac merkezi olarak ziyaret ediliyor ve dağın eteklerinde yaşayan köylüler her gün kendi çiftliklerinden elde ettikleri peynir bal vs. ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyorlar. Buradan şehrin ve Akdeniz’in muhteşem manzarasına bakmaya doyamayacaksınız.


Montserrat