• https://www.facebook.com/barselonaturu?fref=ts


Özgürlükler adası Ibiza
İbiza ya da Eivissa; Akdeniz’deki Balear Adaları’nda bulunan ve İspanya yönetiminde olan bir adadır.
İbiza son 30 yıldır gerek turizmin, gerekse de eğlence dünyasının Avrupa’daki önemli bir merkezi olmuştur.
İbiza daha çok yaz partileri ve Dünyaca ünlü gece kulüpleri ile tanınır.


Ibiza’ya gidiyorsanız çılgın partilere de hazır olmalısınız. Her mekandan dışarıya taşan müzik sesleri, sokaklardaki ve plajlardaki hareketliliğe karışıyor. Bazen öyle bir an oluyor ki, müziğin nereden geldiğini anlayamıyorsunuz. Ibiza aynı zamanda meşhur plajlarıyla da tanınıyor. Bunlardan en popüleri Bora Bora Plajı. Eğlence işte bu upuzun plajda başlıyor. Diğer bir ünlü Salines Plajı’nda da benzer manzaralar var.

Özgürlükler ve çılgınlıklar adası İbiza, gece kulüplerinde yaz sezonu boyunca dünyaca ünlü DJ’leri ağırlıyor. İbiza’nın müdavimi olan dünyaca ünlü DJ’ler arasında Tiesto, Paul Van Dyk, Laurent Garnier, Steve Lawler, David Morales, Frankie Knuckles ve Satoshi Tomiie bulunmakta. 
IBIZA CLUB'LERİ

Privilege
Ibiza’ya gidip Privilege’a uğramamak, Venedik’e gidipte gondolla gezmeden dönmeye benzer. 10.000 kişilik kapasitesiyle Guinness Dünya Rekoru’nu elinde bulunduran dünyanın en büyük kulübü, son iki yıldır Beyaz Ada’nın yarı tanrısal DJ’leri Tiësto ve Armin van Buuren’i ağırlıyor.

Ibiza Rocks
Her zaman tek bir müzik tarzına bağımlı olmamak en iyisidir ve Ibiza Rocks'ı tercih ederseniz, trance ve techno'nun yanı sıra daha geniş bir dans müziği yelpazesinde eğlenme şansınız olur.

Amsenia
İç mekan resimlerini hemen hemen her Ibiza turist rehberi kitapçığında görebileceğiniz Amnesia'nın kökleri  1970'lere kadar uzanır. 

Rave mağarası
Dansçılardan, ışıltı, ihtişam ve insan yığınlarından uzak olmak istiyorsanız, adanın batı kıyısına doğru yola koyulmalısınız. Burada ara sıra düzenlenen daha sakin ama yine de oldukça eğlenceli mağara partilerden birine katılabilirsiniz.   
1370 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın